Filter

Karimatka

Jak najít správnou Karimatka

Hledáte Karimatka na doma, do posilovny nebo na terapii? Pak jste tady správně! Sport-Thieme přináší širokou nabídku kvalitních gymnastických podložek v různých barvách, velikostech a provedeních. Podložky od proslulých výrobců nebo vlastní značky Sport-Thieme: izolující proti teplu a chladu nebo vhodné do vody, zde najdete vše, co potěší srdce fanoušků gymnastiky.
Karimatka pro příjemné cvičení
Gymnastické podložky jsou praktickou pomůckou na cvičení a fitness a starají se o příjemnou atmosféru. Při józe nebo klasickém gymnastickém cvičení bříška, zadečku a nohou je důležité, abyste se cítili pohodlně. Proto by měly být gymnastické podložky příjemně měkké a přitom dostatečně robustní, aby odolávaly častému používání. Pak budete mít ze své nové gymnastické podložky radost po dlouhou dobu.
Karimatka: široký výběr
Naše sportovní podložky mají různé velikosti a barvy. Díky délce od 120 do 200 cm, šířce od 50 do 125 cm a tloušťce od 0,8 do 2,8 cm je možné najít správnou podložku pro každou oblast použití. Všechny podložky jsou neklouzavé a skvělé na cvičení na podlaze. Navíc existují gymnastické podložky s očky pro skladování bez větších nároků na místo a podložky na vodní gymnastiku. U Sport-Thieme najdete pro svoji gymnastickou podložku i zařízení na zavěšení, přepravní vozík a upínací pásy.