Vítejte ve světě sportu - u Sport-Thieme!

Sport-Thieme patří k nejvýznamnějším zásilkovým obchodům se sportovním náčiním a příslušenstvím v Německu a mnoha důležitých evropských zemích. To vše díky 15.000 sportovních artiklů pro více než 45 sportovních odvětví z oblasti školního a oddílového sportu, fitness a terapie. V … se řadí mezi naše zákazníky celá řada známých institucí, oddílů, lékařských praxí a fitness studií.

Karimatka


Jak najít správnou Karimatka

Hledáte Karimatka na doma, do posilovny nebo na terapii? Pak jste tady správně! Sport-Thieme přináší širokou nabídku kvalitních gymnastických podložek v různých barvách, velikostech a provedeních. Podložky od proslulých výrobců nebo vlastní značky Sport-Thieme: izolující proti teplu a chladu nebo vhodné do vody, zde najdete vše, co potěší srdce fanoušků gymnastiky.


Karimatka pro příjemné cvičení
Gymnastické podložky jsou praktickou pomůckou na cvičení a fitness a starají se o příjemnou atmosféru. Při józe nebo klasickém gymnastickém cvičení bříška, zadečku a nohou je důležité, abyste se cítili pohodlně. Proto by měly být gymnastické podložky příjemně měkké a přitom dostatečně robustní, aby odolávaly častému používání. Pak budete mít ze své nové gymnastické podložky radost po dlouhou dobu.
Karimatka: široký výběr
Naše sportovní podložky mají různé velikosti a barvy. Díky délce od 120 do 200 cm, šířce od 50 do 125 cm a tloušťce od 0,8 do 2,8 cm je možné najít správnou podložku pro každou oblast použití. Všechny podložky jsou neklouzavé a skvělé na cvičení na podlaze. Navíc existují gymnastické podložky s očky pro skladování bez větších nároků na místo a podložky na vodní gymnastiku. U Sport-Thieme najdete pro svoji gymnastickou podložku i zařízení na zavěšení, přepravní vozík a upínací pásy.